Kartvizitlikler

 

Profesyonel Kartvizit Sunumu

  • Kartvizitlerinizi bozulmaktan koruyun
  • Çeşitli tasarım stilleri arasından seçiminizi yapın
  • Kartvizitleriniz elinizin altında bulunsun
Kartvizitlikler
Web sitenizin kullanımı son derece kolay..."
Tamamını okuyun

VistaPrint ile Özel Tasarımlı Kartvizit ve Kartvizitlik Baskısı

Özelleştirilmiş Renkli Kartvizit Basımı ve KartvizitliklerSayfanın Başına Git
Özelleştirilmiş kartvizitlerinizi hazırlarken kullanacağınız renk sayısı bütçenizle kısıtlanmamalıdır. Bir kartvizit basım şirketi olan VistaPrint'te yapacağınız indirimli kartvizit baskısına, ürünün etkisini daha da güçlendiren tam renkli basım dâhildir. Ayrıca, duvar panolarında kullanılan kartvizit cepleri, masaüstü kartvizitlikler ve daha seçkin bir sunuma sahip olmanızı sağlayacak deri kartvizitlikler de sunuyoruz.
İhtiyaçlarınıza Uygun Özelleştirilmiş Kartvizit Tasarım Seçenekleri ve Kartvizit AksesuarlarıSayfanın Başına Git
VistaPrint ilk adımı atmanızı sağlayacak yüzlerce özel kartvizit tasarım şablonu sunmaktadır; yanı sıra hazırlayacağınız uyumlu kartvizitlik de uyumlu bir sunum sağlayan aksesuarıdır. Bir kartvizit tasarım şablonu seçin ve tam renkli kartvizitinizi baskıya hazırlamak için ücretsiz çevrimiçi tasarım stüdyomuza girin. Metin kullanarak ve kendi logo ya da grafiklerinizi yükleyerek kartvizitlerinizin tasarımını hazırlayın. VistaPrint ayrıca, kartvizitlerinizi hazırlamanıza yardımcı olacak 70.000'den fazla stok görseli ücretsiz sunmaktadır. Kartvizitlerinizin tasarımını zaten hazırladıysanız, dosyanızı yükleyin, sizin için basalım! Siparişinize, askılı bir kartvizitlik, bir sert deri kartvizitlik, bir metal ya da deri kartvizitlik de ekleyin.
Küçük işletmeniz için Özel Kartvizit Basımı ve KartvizitliklerSayfanın Başına Git
Sahip olduğumuz teknoloji, kartvizitlerinizi düşük miktarlarda basabilmemizi ve yine de olabilecek en uygun ücreti size sunmamızı mümkün kılıyor. Geçmişte, kartvizit basımı, tedarikçinin ve müşterinin birlikte yürütmesi gereken, zahmetli bir uygulamaydı. VistaPrint çevrimiçi kartvizit basım sürecini tümüyle otomasyona geçirmekle kalmadı, özel tasarımlı kartvizitlerin hazırlanması ve gönderilmesi süreçlerinin de bu sisteme dâhil edilmesini sağladı. Maliyetlerimizi düşük tutmamız sayesinde müşterilerimize düşük fiyatlarla ve son derece kaliteli kartvizit basım hizmeti sunuyoruz. Kaliteli kartvizitlerinize uygun kaliteli kartvizitliğinize de sahip olabilmeniz için size beğeneceğiniz kartvizitlikler sunuyoruz.
Aksi belirtilmedikçe, gönderim ve işlem, ürün yükseltmeleri ve fotoğraf/logo yüklemesi gibi uygulamalar dâhil değildir. Siparişi verilen her ürün, ilgili ürün için geçerli olan tam gönderim ve işleme ücretlerine tabidir. VistaPrint tarafından sunulan tasarım hizmetleri, %25'in üzerindeki ürün indirimlerinde geçerli değildir.